مجله رزالین

آموزش نقاشی مرحله به مرحله خرس تدی با قلب

همه ی بچه ها خرس تدی را می شناسند و جزء خاطرات کودکی آنها است. آیا می دانید خرس تدی چطور به این نام معروف شد؟

در سال 1994 رئیس جمهور تئودور “تدی” روزولت برای گردش به میسی سیپی عازم بود. عده ای از مردم خرس سیاهی را به دام انداخته بودند و پیشنهاد دادند که رئیس جمهور به آن شلیک کند. اما او به خاطر احساس ناجوانمردانه ازین کار امتناع کرد. یک کارتون سیاسی در واشنگتن پست این ماجرا را به تصویر کشید و یک سازنده ی اسباب بازی از این موضوع الهام گرفت و خرس عروسکی پلیشی به نام “تدی” ساخت.

بیش از 100 سال است که خرس تدی میان اسباب بازی بچه ها جا دارد و مورد علاقه آنها است. و بعضی اوقات توسط کلکسیونر ها مثل Ty Beanie Babies و Gund bears جمع آوری شده اند.

خیلی از فیلم ها، کتاب ها و برنامه های تلویزیونی از کاراکتر خرس تدی استفاده کرده اند مانند انیمیشن خرس های مهربان the Care Bears ، وینی د پو Winnie the Pooh ، فیلم پدینگتون Paddington Bear ، کارتون Corduroy.

آیا می خواهید یک خرس تدی زیبا بکشید که قلب خود را به کسی که دوستش دارید هدیه میدهد ؟

توسط این آموزش ساده و مرحله به مرحله این کار را انجام دهید. یک مداد، یک ورق کاغذ و پاکن نیاز دارید. همچنین میتوانید از انواع لوازم رنگ آمیزی مثل ماژیک، مدادرنگی ، مداد شمعی برای رنگ کردن خرس تدی ولنتاین استفاده کنید.

 

دستورالعمل گام به گام برای نقاشی خرس تدی

 

 1.  یک دایره بکشید برای سر خرس.

 

 2. دو دایره ناقص بالای دایره اصلی بکشید. اینها گوش خرس را تشکیل می دهند.

در داخل هر گوش توسط خطوط کوتاه و منحنی های به هم وصل شده، شکل دایره ای بکشید.این قسمت داخلی گوش را تشکیل می دهد و ظاهری خزدار به آن می‌دهد.

 

 3. قلب را بکشید. اجازه دهید بالای قلب با پایین سر خرس همپوشانی داشته باشد و روی آن بیافتد.

 

 4. خط راهنما را از قلب پاک کنید.

 

 5. یک بیضی در حاشیه قلب بکشید . این کار پنجه خرس را تشکیل می دهد.از یک طرف خطوط کوتاهی استفاده شده تا ظاهر خزداری داشته باشد. در قسمت بازو یک سری خطوط منحنی بکشید. این خطوط در قسمت بازو حالت خمیده آرنج را نشان می‌دهد. خطوط راهنما را در صورت لزوم پاک کنید.

 

 6. بیضی دیگری در بالا و پشت قلب بکشید و پنجه دیگر را تشکیل دهید. باز هم خطوط منحنی برای خزدار بودن آن رسم کنید. برای بازو و شانه از یک خط بلند استفاده کنید. از خطوط کوتاه در ناحیه گردن برای خزدار بودن استفاده کنید.

 

 7. دو دایره خزدار دیگر بکشید که پای خرس را نشان می‌دهد. آن ها را با یک خط طولانی و منحنی مانند به هم وصل کنید. سپس از خطوط کوتاهی استفاده کنید که مفاصل پاها و اتصال به بدن خرس را نشان می‌دهد.

 

 8. یک دایره خز دار را در داخل و قسمت پایین سر بکشید.این پوزه خرس است. مثلث خمیده و وارونه را در بالای پوزه بکشید و بینی را تشکیل دهید. با استفاده از بیضی کوچک درخشش بینی را ایجاد کنید.

یک خط مستقیم به سمت پایین بینی بکشید و از آن به لبخندی بزرگ و U مانند وصل کنید. برای هر چشم یک دایره کوچک را دور یک دایره کوچکتر بکشید و بین این دو را سایه بزنید. در آخر از خطوط کوتاه برای نشان دادن خز در نزدیکی بالای سراستفاده کنید.

 

 9. دنباله ای از خطوط کوتاه به موازات خط خارجی قلب رسم کنید که بخیه ها را نشان می دهد. کلمه “I LOVE U” من تو را دوست دارم را بر روی قلب بنویسید.

 

 10. خرس خود را رنگ کنید. خرس های تدی اولیه قهوه ای رنگ بودند. اما امروزه آنها ممکن است شبیه خرس های سیاه، خرس قطبی یا خرس رنگین کمانی باشند. قلبها نیز معمولا به رنگ قرمز یا صورتی نقاشی میشوند اما به دلخواه است.

 

 منبع

نوشته های مشابه

2 دیدگاه در “آموزش نقاشی مرحله به مرحله خرس تدی با قلب

  1. فرزاد گفت:

    چه خرسِ خنگِ بامزه‌ای 😄

    1. مدیریت گفت:

      😄😄😄

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *