راهنمای انتخاب هدیه, مجله رزالین

خرید بهترین هدیه سالگرد ازدواج

هدیه سالگرد ازدواج

ازدواج نقطه عطف مهمی در زندگی هر زوج است. این رویداد مهم باعث  نزدیک شدن دوستان و اقوام نزدیک  برای جشن و شادی و خوشبختی یک زوج می‏شود. سالگردهای  ازدواج معمولا شگفت انگیزترین  فرصت برای بزرگداشت شادی است که هر دو در آن سهیم بودند. بسیاری از فرهنگها سالگرد ازدواج را یک مناسبت مهم می‏دانند. بیشتر مواقع تلاش زیادی می‏شود تا هدایای کاربردی که نمادی از سعادت و شادی زوج است خریداری شود.

انتخاب یک هدیه مناسب برای سالگرد ازدواج مشکل است؛ زیرا باید زیاد در مورد آن فکر کنید. اگر زمان کافی برای فکر کردن برای خرید هدیه سالگرد ازدواج دارید، می‏توانید به ایده‏‌های بی نظیری برای هدیه سالگرد ازدواج خود یا والدین خود برسید که نشان می‏دهد شما به آن‏ها چقدر اهمیت می‏دهید . هنگام یافتن ایده خرید هدیه سالگرد ازدواج نکاتی را باید در نظر بگیرید. انتخاب هدیه سالگرد ازدواج می‏تواند بسیار مشکل باشد. بنابراین باید ایده‏‌هایی برای سالگرد ازدواج خود داشته باشید. در ادامه به بررسی نکاتی در مورد یافتن ایده خرید هدیه سالگرد ازدواج خواهیم پرداخت.

 

با رعایت نکات زیر می‏توانید بهترین ایده ها را برای خرید هدیه سالگرد ازدواج داشته باشید:

هدیه سالگرد ازدواج

هدیه سالگرد ازدواج

  • مبنایی برای خرید هدیه انتخاب کنید

شاید مبنای خرید خود  را بر اساس موضوع سال تنظیم کنید. هر سال  ازدواج یک مضمون دارد. در واقع هر سال دو موضوع دارد: سنتی و مدرن. موضوع سوم سفر است. زیرا بسیاری از زوج‏‌ها برای گرامی‌داشت سالگرد ازدواج خود سفر را انتخاب می‏کنند. شما می‏توانید هدایای خود را بر اساس یک موضوع خاص پایه گذاری کنید.

 

  • انتخاب هدیه بر مبنای سالهای ازدواج

ممکن است بخواهید هدیه سالگرد ازدواج خود را بر اساس تعداد سالهای ازدواج انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر به مدت سه سال است که ازدواج کرده اید، هدیه‌‏ای را انتخاب کنید که  شامل سه قطعه یا سه بخش است. این قطعات ممکن است شامل شام، کوکتل یا رقص باشد. اگر ازدواج شما به مدت چهار سال به طول انجامیده است می‏توانید یک سفر  چهار روزه یا یک سفر به چهار نقطه معروف در کشور خود بروید.

 

  • خرید هدیه بر مبنای علاقه طرف مقابل انجام دهید

وقتی خرید هدیه را بر مبنای علاقه طرف مقابل انجام می‎‏دهید، به همسر خود نشان می‏دهید که چقدر او را می‎‏شناسید. به عنوان مثال اگر همسر یا والدین شما به نوع خاصی از ورزش یا سرگرمی علاقه دارد، می‏توانید از این شناخت استفاده کرده و هدیه ای متناسب با علاقمندی آن‏ها تهیه کنید که نشان دهنده اهمیت و شناخت شما به همسر یا والدین است.

  • هدیه را می‏توانید بر اساس آنچه که در مراسم ازدواج موجب نارضایتی شده، انتخاب کنید

معمولاً شنیده اید که بعد از  عروسی یکی از زوجین از بخشهایی از مراسم ناراضی هستند و احساس می‏کنند کمبودی وجود داشت. این نارضایتی می‏تواند ایده‌‏های جالبی برای خرید هدیه سالگرد ازدواج باشند. اگر نارضایتی از فیلم یا عکسهای مراسم ازدواج است میتوانید عکسهای مورد علاقه او را با یک ادیت جذاب به عنوان هدیه در نظر بگیرید . اگر نارضایتی از گل آرایی و دسته گلها بود، با خرید یک دسته گل زیبا می‏توانید بهترین هدیه سالگرد ازدواج را به او تقدیم کنید. اگر نارضایتی از غذای مراسم ازدواج بود با دعوت او به یک رستوران با غذاهای با کیفیت هدیه‌‏ای خاص را برای او به ارمغان بیاورید.

 

  • رمانتیک باشید

بُعد عاشقانه همیشه یک عنصر اساسی در مراسم سالگرد ازدواج است. هر هدیه‌‏ای را که انتخاب می‏کنید باید عاشقانه و فکورانه باشد. این کار را می‏توانید با یک نامه عاشقانه که از ته قلب خود نوشته اید، آغاز کنید. نوشته را بر روی کاغذ زرق و برق دار بنویسید و به تعداد سالهای  زندگی مشترک خود گل‏هایی با ساقه بلند به آن بچسبانید. این هدیه عاشقانه و پر احساس، بسیار ارزشمند خواهد بود.

 

بدیهی است به یاد آوردن سالگرد ازدواج مهم است؛ بنابراین این روز را در دفتر خاطرات یا دفتر تلفن خود یادداشت کنید و یا روی تقویم بنویسید.  زیرا وجود مشغله زیاد بهانه‏ای برای فراموشی این روز مهم است. از طرف دیگر ممکن است دادن کارت هدیه در عصر تکنولوژی کمی قدیمی به نظر برسد. اما بسیاری از آن‏ها دارای نقش و متون برجسته‎‏ای هستند که نیاز نیست جمله ‏ای بنویسید و اما اگر دوست دارید این کارت‏های هدیه را می‏توانید شخصی سازی کنید.

هدیه سالگرد ازدواج

هدیه سالگرد ازدواج

چه چیزهایی را می‏توانید به عنوان هدیه سالگرد ازدواج خود خریداری کنید ؟

در ادامه به چند پیشنهاد ویژه برای انتخاب هدیه سالگرد ازدواج  خواهیم پرداخت:

 

چراغ خواب سفارشی:

میتوانید زیباترین عکس دونفره خود را برای چراغ خواب سفارشی در نظر بگیرید. بعد از چاپ عکس بر روی چراغ خواب، می‏توانید یک هدیه ویژه را در روز سالگرد ازدواج به همسر خود هدیه دهید.

 

آلبوم عکس:

با تهیه یک آلبوم عکس از خاطرات مشترک خود در یک آلبوم زیبا و باطرح مورد علاقه همسر خود، می‏توانید ارزش و اهمیت روزهای باهم بودنتان را به او نشان دهید و مطمئنا او از این هدیه رمانتیک و خاص خوشحال خواهد شد.

بهترین هدیه سالگرد ازدواج

بهترین هدیه سالگرد ازدواج

کارت پستال و گل رز:

این هدیه یک هدیه کلاسیک برای ابراز عشق به همسرتان است. اما هیچ وقت اهمیت گل رز و جملات عاشقانه را برای خوشحال کردن همسرتان فراموش نکنید.

 

خرید ساعت ست:

ساعت از هدایای کلاسیک، گران قیمت و شیک است. با خرید یک ست ساعت شیک هرگز روز سالگرد ازدواج خود را فراموش نمی‏کنید.

 

 خرید لباس ست :

لباس ست با یک طرح چاپی مخصوص و مکمل میتواند یک هدیه‏‌ای خاص برای سالگرد ازدواج باشد. رنگ و طرح تی شرت را میتوانید بر اساس علاقمندی‏‌های مشترک انتخاب کنید که موجب خوشحالی همسر خود شده و او از عمق احساس و شناخت شما به هیجان می‏‏آید.

 

خرید کاور بالش با طرح خاص:

این هدیه یکی از خاص ترین و هیجان انگیزترین هدایا برای سالگرد ازدواج است. با خرید این هدیه و تغییر اتاق خواب، نشان می‏دهد چقدر وجود همسر شما  اهمیت دارد و حتی او با دیدن این هدیه غافلگیر می‏شود.

 

امیدواریم با معرفی روش‏های مختلف برای خرید هدیه سالگرد ازدواج و تعدادی از هدایای ویژه و رمانتیک، بهترین هدیه سالگرد ازدواج را خریداری کنید و همسر و شریک زندگی خود را تحت تأثیر  قرار دهید؛ زیرا این روز از روزهای ماندگار است که تا ابد در ذهن هر دونفر شما باقی خواهد ماند. پس با خاطره سازی و خرید هدیه سالگرد مناسب و مورد علاقه همسر خود بهترین و خاطره انگیز ترین روز را برای او رقم بزنید.

 

منابع:

  1. http://www.trulyexperiences.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *