نمایش دادن همه 10 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 20 24 36

تابلو آینه سالی وان مدل NS18

۳۲,۰۰۰ تومان ۲۵,۶۰۰ تومان

تابلو ها نقش بسیار مهم و موثری در چیدمان و طراحی دکوراسیون دارند زیرا علاوه بر جلوه زیبایی که ایجاد می کنند، می توانند نماینده سلیقه و روحیه صاحب خانه نیز باشند. معمولا در محیط منازل حداقل یک تابلو استفاده می شود که به دیوار های آن جان می بخشد.

تابلو آینه سالی وان، سبک مدرن و چشم نوازی از تابلو های دیواری است که متناسب با دکوراسیون منازل و دفاتر کار می باشد. جنس تابلو ها از MDF با طرح چوب است، و به صورت سه تکه طراحی شده است. چیدمان تابلوها می تواند به سلیقه خودتان و متناسب با مکان نصب انجام شود.

تابلو آینه سالی وان مدل وان یکاد C1

۹۸,۰۰۰ تومان

استفاده از آیه و ان یکاد، برای رفع چشم زخم و بلا، در میان ایرانیان رایج است و بسیاری از افراد با قاب گرفتن متن این آیه و قرار دادن بر روی طاق و دیوار منزل، احساس آرامش و امنیت به خود می دهند. بنابراین هنرمندان مختلف در زمینه های گوناگون، هنر خود را برای ایجاد اثری با این آیه شریفه به کار گرفتند. شکل های مختلفی از این تابلو وجود دارد که بسته به سلیقه و سبک دکوراسیون، مورد انتخاب اشخاص قرار می گیرند. تابلو آینه سالی وان مدل وان یکاد، نیز نوع زیبایی از این آیه را به شما هدیه می دهد.

در این تابلو، طرح خوشنویسی شده آیه و ان یکاد، بر روی آینه به شکل گرد، جلوه متفاوت و خاصی را ایجاد کرده است. آیه بر روی قابی از جنس MDF قرار داد و استحکام مناسب را دارا می باشد.