نمایش دادن همه 20 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 20 24 36

حوله دستباف کد A9813 سایز 40 × 60 سانتی‌متر بسته دو عددی

۳۱,۰۰۰ تومان

پارچه های دست بافت ظریف و زیبا، از جنس پنبه، از صنایع دستی برخی استان های کشور از جمله یزد و خراسان جنوبی هستند که مصارف متنوعی دارند. از جمله موارد مصرف آنها، استفاده به عنوان حوله دستباف هست. از آنجا که این پارچه ها بسیار لطیف هستند و به خاطر نوع نخ به کار رفته در آنها در جذب رطوبت، قوی می باشند، حوله های بسیار خوبی به شمار می روند.

خصوصا در سفر، استفاده از حوله دستباف بسیار کاربردی هست، زیرا در عین حال که جای بسیار کمی می گیرند، جذب فوق العاده ای در رطوبت دارند. این پارچه ها در ابعاد مختلف تولید می شوند که برای کاربری های متفاوت، قابل استفاده باشند.

عروسک طرح روسی مدل فرشته کوچولو ارتفاع 25 سانتی متر

۷۰,۰۰۰ تومان ۶۶,۵۰۰ تومان

این عروسک های زیبای پارچه ای، آماده شده اند تا مهمان خانه های شما شوند. شاید باورتان نشود، این چهره های خوشگل و نمکین، با دست دوخته شده اند. عروسک طرح روسی، سبکی از عروسک است که با پارچه و نمد، دوخته می شود و هر کدام شکل و حالتی دارند انگار که شخصیتی برای خودشان دارند. مثلا یک دختر شیطون و بازیگوش یا یک پسر بچه یکم خجالتی یا حتی یک خانم باکلاس. اندازه این عروسک ها کوچک است و نه تنها برای بازی بچه ها، بلکه برای بزرگ تر ها هم جذاب و قابل استفاده به صورت وسیله دکوری و تزئینی هستند.