نمایش 1–20 از 30 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 20 24 36

بشقاب میناکاری طرح اسلیمی خطایی مدل ماهور کد 30

۳۶۹,۰۰۰ تومان ۱۸۶,۹۰۰ تومان

هنر میناکاری روی ظروف مسی، یکی از زیباترین و پرطرفدارترین، صنایع دستی ایرانی است. مینا کاری در واقع نوعی نقاشی بسیار ظریف و زیبا روی مس است که با شیوه های خاص تولید می شود، و بیشتر در شهر اصفهان رونق دارد. این هنر علاوه بر هنر دوستان داخلی، نظر گردشگران خارجی را در بازارهای سنتی و صنایع دستی نیز خیلی جلب کرده است.

اگر از علاقه مندان به این هنر اصیل و زیبا هستید، می توانید با داشتن این بشقاب میناکاری زیبا، تزئینات محیط زندگی یا کار خود را، روح و جان ببخشید و نقش و نگار های هنرمندان ایرانی را به خانه خود دعوت کنید. 

سرویس چای خوری میناکاری کد 9-12 مجموعه 14 عددی

۴۳۵,۰۰۰ تومان ۴۱۰,۰۰۰ تومان

به کار گیری هنر اصیل و سنتی میناکاری روی یک سرویس چای خوری ساخته شده از سفال، زیبایی و ارزش فراوانی به آن بخشیده است و یک محصول صنایع دستی فاخر را منجر می شود؛ طوری که نمی توان به راحتی از کنار این سرویس چای خوری میناکاری گذشت و محو و مجذوب آن نشد. مینا کاری هنری است که با ظرافت زیادی نقش های برجسته بر روی سفال یا اشیاء دیگر نقاشی می شود. این سرویس چای خوری، شامل 6 فنجان، 6 نعلبکی، یک قندان در دار و یک قوری است که لایه بیرونی همگی آنها با میناکاری منقش شده است.

عروسک بافتنی مدل گاو کد 07

۴۰,۰۰۰ تومان ۳۶,۸۰۰ تومان

عروسک ها، دوست داشتنی و خواستنی هستند، سن و سال هم ندارد. هر کسی ممکن است در هر سن و موقعیتی آنها را دوست داشته باشد. گاهی عروسک ها نقش تزئینی و دکوری دارند. مثل همین عروسک بافتنی کوچک و زیبا که با دست بافته شده و یک صنایع دستی و هنری هم به حساب می آید. قد و قواره کوچکی دارد و می تواند حتی به عنوان آویز کیف و جاکلیدی هم استفاده شود و یا حتی برای تزئین لباس. این عروسک های با مزه­ی دست بافت، در شکل های مختلفی مثل گاو، فیل و سایر حیوانات موجود هستند.