نمایش 1–12 از 29 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 12 24 36

جا عودی مدل P-1

۱۰,۷۰۰ تومان

برای کسانی که علاقه مند به دود کردن عود هستند و از بوی آرام بخش آن در محیط لذت می برند، جا عودی، یک وسیله مفید می تواند باشد. جا عودی محفظه یا ظرفی است برای قرار دادن عود ها و همچنین جمع آوری خاکستری که عود در حین سوختن آرام و آهسته اش، تولید می کند.

جا عودی ها در انواع و اشکال مختلفی تولید می شوند که برخی از آنها با طراحی زیبایی که دارند می توانند یک وسیله دکوری و تزئینی نیز باشند. همچنین این وسیله، یک هدیه زیبا و خاص نیز می تواند باشد خصوصا برای افرادی که مصرف کننده عود هستند و یا از وسایل فانتزی استقبال می کنند.

حوله دستباف کد A9813 سایز 40 × 60 سانتی‌متر بسته دو عددی

۳۲,۰۰۰ تومان

پارچه های دست بافت ظریف و زیبا، از جنس پنبه، از صنایع دستی برخی استان های کشور از جمله یزد و خراسان جنوبی هستند که مصارف متنوعی دارند. از جمله موارد مصرف آنها، استفاده به عنوان حوله دستباف هست. از آنجا که این پارچه ها بسیار لطیف هستند و به خاطر نوع نخ به کار رفته در آنها در جذب رطوبت، قوی می باشند، حوله های بسیار خوبی به شمار می روند.

خصوصا در سفر، استفاده از حوله دستباف بسیار کاربردی هست، زیرا در عین حال که جای بسیار کمی می گیرند، جذب فوق العاده ای در رطوبت دارند. این پارچه ها در ابعاد مختلف تولید می شوند که برای کاربری های متفاوت، قابل استفاده باشند.