نمایش 1–12 از 15 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 12 24 36

تابلو آینه سالی وان مدل NS18

۳۲,۰۰۰ تومان ۲۸,۸۰۰ تومان

تابلو ها نقش بسیار مهم و موثری در چیدمان و طراحی دکوراسیون دارند زیرا علاوه بر جلوه زیبایی که ایجاد می کنند، می توانند نماینده سلیقه و روحیه صاحب خانه نیز باشند. معمولا در محیط منازل حداقل یک تابلو استفاده می شود که به دیوار های آن جان می بخشد.

تابلو آینه سالی وان، سبک مدرن و چشم نوازی از تابلو های دیواری است که متناسب با دکوراسیون منازل و دفاتر کار می باشد. جنس تابلو ها از MDF با طرح چوب است، و به صورت سه تکه طراحی شده است. چیدمان تابلوها می تواند به سلیقه خودتان و متناسب با مکان نصب انجام شود.

تابلو بوم دکوپیک کد Lux-005

۱۵,۰۰۰ تومان

کمتر خانه ای پیدا می شود که حداقل یک تابلو  برای تزئین دیوارهایش استفاده نشده باشد. اغلب افراد به استفاده از تابلوی های تزئینی علاقه دارند و بر اساس سلیقه، طرز فکر، و سبک دکوراسیون خود، نوعی از تابلو را انتخاب می کنند. تابلو بوم دکوپیک، نوعی تابلوی تلفیقی و مدرن است که طرح های بسیار متنوعی را شامل می شود و سلیقه های زیادی را در بر می گیرد.

این تابلوها چاپی هستند و تنوع طرح، رنگ و سایز بالایی دارند و شما می توانید با توجه به مکان نصب، سایز دلخواه خود را انتخاب کنید. نکته دیگری که در مورد این تابلوها وجود دارد این است که قابلیت شستشو دارند و همچنین به عنوان رومیزی نیز می توانند استفاده شوند.